Warframe Aksiyon Oyunu Türkçe Ücretsiz İndir

Warframe Aksiyon Dünya  İnsanoğlunun Beşiği

Warframe Aksiyon Oyunu Artan insan nüfusu mu yoksa yapılan savaşlar mıdır bilinmez Dünya’nın atmosferi biz insanlar için her geçen gün yaşanılmaz hale gelmiştir. Bunu fark eden zengin ve bilim adamlarından oluşan bir topluluk Dünya’yı terk ederek Ay’ı kolonileştirdi. Dünya artık mutasyona uğramış dev ağaçların kapladığı bir gezegen haline geldi. Ay’daki insanlar ise bu süre içinde kendilerini bilimsel anlamda çok geliştirdiler. Kendilerine Orokin diyecek bu topluluk artık zihinlerini farklı bedenlere aktarabilme yeteneği sayesinde resmen ölümsüzlük kazanmıştır. Ardından Orokinliler kendileri için ayak işlerini halledecek klonlardan oluşan bazı sınıflar yarattı ve bunları Güneş Sistemindeki gezegenlerde kolonileştirmeye başladı.

Orokinliler Kendi Sonlarını Getirecek Bir Hataya Adım Attılar

Her türlü zor koşula adapte olabilme ve kendini tamir edebilme özelliğine sahip yapay zekalı Sentient isimli robotları ürettiler. Bu robotların amacı Orokinliler için sömürge haline getirmeye müsait yeni koloniler keşfetmekti. Fakat bu Sentientlerden biri diğer Sentientlerin kontrolünü ele geçirdi ve kendine Hunhow ismini verdi. Sentient Hunhow , Orokin imparatorluğunun yok edilmesi gerektiğini düşünüyordu bu yüzden onlara karşı harekete geçti. Sentientlere karşı verilen bu savaşta Orokin teknolojisi yetersiz kalmıştır.

Bu Sırada Zamanı Bükerek Hareket Eden Ve Yeni Güneş Sistemleri

keşfetmek için geliştirilen Zariman Ten-Zero araştırma gemisinde bir şeyler ters gitti ve uzay boşluğunda kayboldu. Yıllar sonra bu gemi Jüpiter açıklarında hiçbir zarar görmemiş halde bulundu fakat geminin mürettebatından hiçbir eser yoktu , gemideki çocuklar hariç. Zariman Ten-Zero’da bulunan çocukların üzerinde Ballas ve Marghulis adında iki sevgili deney yapıyordu. Araştırmacılar çocuklar üzerinde Void adı verilen bir tür enerji olduğunu keşfettiler. Gemideki çocuklar bu enerjiyi kontrol dahi edemiyor bu yüzden Orokinliler bu çocuklara idam edilmesi gereken birer ucube gözüyle bakıyorlardı. Ballas bu konuda diğer Orokinliler ile aynı görüşteydi fakat Marghulis onlara katılmıyordu. Çocukları iyileştirebileceğini düşünüyordu.

Biyoorganik Yaşam Zırhları Ürettiler

Çocukların içlerindeki Void enerjisi ile uzaktan kontrol ettirilebilen biyoorganik yaşam zırhları ürettiler, yani warframeleri. Artık çocuklar Orokinlilerin gözünde Sentientlere karşı verilen savaşta en etkili silah olmuştu. Bu çocuklara bulundukları geminin adını Ten-Zero yani Tenno adını verdiler. Hem teknolojik hem de kılıç yay gibi eski silahları ustaca kullanabilen ve adete birer uzay ninjası olan warframeler gerçekten de Sentientlere karşı büyük zaferler kazandılar. Sentient Hunhow savaştan çekimiş lakin intikam almanın yollarını arıyordu. Hunhow şekil değiştirebilen geliştirilebilen yapay zekaya sahip Natah isimli yeni bir Sentient yarattı. Bu yeni Sentient Natah , Marghulis’i öldürdü ve onun görüntüsünü kopyalayarak onun yerine geçti. Natah’ın görevi Tennolar için birer anne figürü olan Marghulis’i kullanarak Tennoları Orokin imparatorluğuna karşı kışkırtmak ve imparatorluğu yok ettikten sonra Tennoları öldürmekti.

Hunhow’un Bütün Planları Tıkır Tıkır İşledi

Natah Marghulis’in yerine geçti ve Tennoların güvenini kazandı. Daha sonra warframeleri kullanarak Orokin imparatorluğunun sonunu getirdiler. Fakat iş Tennoları öldürmeye gelince Natah görevine ihanet etti ve Tennolar için yeni bir anne ve yol gösterici olan Lotus’a dönüştü. Lotus Tennoları Hunhow’dan korumak için kapsüller içinde çok uzun sürecek bir uykuya aldı ve bu kapsülleri Ay’a gizledi. Orokin imparatorluğunun yıkılmasının ardından dengeler değişmeye başladı. Sentient tehdidi tam anlamıyla atlatılamamıştı. Tenno daha fazla uyuyamazdı. Lotus onlara uyanmaları için bir çağrı yolladı ve biz oyuncular için oyun tam olarak burada başlıyor.

Titanfall 2 Oyunu İndirmek Ve Oyun Makalesine Gitmek İçin Tıkla

Warframe Aksiyon Oyunadi.com
Warframe Aksiyon Oyunadi.com

İndirme Linki

https://1drv.ms/u/s!Ar8pzBDBSDxugypDeTVMjg_LszGf

SISTEM GEREKSINIMLERI

İŞLETIM SISTEMI: WINDOWS XP SP3 VEYA ÜSTÜİşlemci: Intel Core 2 Duo e6400 veya AMD Athlon x64 4000+ (~ 2.2 çift çekirdekli işlemci)

Bellek: 2 GB RAM

Grafik: Nvidia 8600 GT veya ATI Radeon HD 3600

DirectX: 9.0c

Sabit Disk: 30 GB kullanılabilir alan

DIRECTX11 IÇIN:İşletim sistemi: Windows Vista SP2 veya üstü

Grafikler: AMD 5000 serisi veya Nvidia 400 serisi veya üstü

NVIDIA APEX PHYSX’I KULLANMAK IÇIN:Nvidia 400 Serisi veya Daha Yüksek Ekran Kartı

1G video RAM ile Nvidia Ekran Kartı

Sürücü Sürümü 310.90 veya daha yüksek

Not: Şu anda mevcut olan Mac veya Linux desteği bulunmamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla