Menu

Warface Crytek Yapımcılarından Ücretsiz indir

Crytek’in hakkında çok konuşulan ücretsiz FPS oyunu şimdi indirilmeye hazır Heyecan verici kooperatif oyun deneyimi ve yüksek tempolu aksiyon her gün seni bekliyor.

PVE TAKIM OL VE ZAFER KAZAN

Arkadaşlarınla güçlerini birleştirerek düşmanı ortadan kaldır. Beş kişilik bir takım olarak, Warface’in özgün kooperatif modu olan PvE oynayarak, dünyanın her yerinde bulunan Blackwood güçlerini yok et. Her gün yeni görev ve ödüllerle, her seviyedeki oyuncular mücadele etmeye değer bir savaş bulacaklar

Warface Crytek Yapımcılarından Ücretsiz indir

YENİ OYUNCU DENEYİMİ

Üç eğitim görevini oyna ve farklı askeri sınıflar ile savaşma konusunda ustalık kazan; önce Piyade ve Keskin Nişancı becerilerini öğren, sonra birbirini takip eden iki görevde önce Mühendis sonra da Paramedik ile görevlerde takımına vereceğin destek rollerinde ustalık kazan. Aynı zamanda oyuncuların karşılaşacakları güçlük seviyesini kendi seçtikleri takım oyununa dayalı PvE’yi keşfet.

Warface Crytek Yapımcılarından Ücretsiz indir

TAKIM ÇALIŞMASI

İş birliğinin başarısı, takım çalışmasına ve birden fazla askeri sınıfın kombinasyonuna bağlıdır. Ekip arkadaşlarına tırmanmalarında yardım ederek, onlara mühimmat ile zırh sağlayarak ve takım taktikleriye hep birlikte engellere göğüs gererek hem takım çalışmaların hem de kişisel kahramanlıklarınla ödüller kazan.

Warface Crytek Yapımcılarından Ücretsiz indir

PVE ÖDÜL SİSTEMİ

Askerler, savaşırken gösterdikleri başarılara göre Elit Puan ile ödüllendirilir. Takım performansı birçok savaş kategorisinde değerlendirilir ve oyuncular bu değerlendirmeye göre ödül alır. Cesur askerler, aynı görevi yeniden oynayarak yeni ödüllerin kilidini açabilir ve savaş sicillerini iyileştirebilirler. Takım oyununda gerçekten ‘ben’ yok: Ya hepiniz kazanırsınız ya da hepiniz kaybedersiniz.

PVP ÜSTÜNLÜĞÜNÜ GÖSTER

Warface ve Blackwood yoğun PvP mücadelesinde birbirleriyle rekabet ederler. Her iki tarafta da sekiz oyuncuyla çarpışma her zaman hızlı ve şiddetli olur. Oyun esnasında sınıfını istediğin zaman değiştirerek savaş alanındaki performansını en üst seviyeye çıkartabilirsin.

TAKIM SAVAŞI

Takımlar karşı karşıya! Maksimum puana erişen veya verilen süre sonunda en yüksek puana sahip olan takım maçı kazanır. Bu klasik mod, kişisel yeteneğin parlamasına izin verirken takım çalışması ve koordinasyonu da ödüllendirir.

İŞGAL

Bu saldırı modunda, ekiplerden biri işgale geçerek arka arkaya üç stratejik noktayı elde etmeye çalışır. Diğer ekip ise bulundukları bölgeyi savunmak zorundadır. Ekiplerin görevi, süre sona erdiğinde ya da tüm stratejik noktalar ele geçirildiğinde değişir. Bu çarpışmalar daha uzundur; strateji yoluyla zaferi hedefleyen oyuncuların tam istediği gibidir.

HERKES TEK

Gerçek asker tek başına ayakta dimdik duran askerdir. Bu eğlenceli modda başarı, hızlı düşünen, adapte olan, iyi nişan alan ve akıllıca hareket edebilenin yanındadır. Maksimum puana kim önce ulaşırsa veya verilen süre sonunda kimin puanı daha yüksekse o kazanır.

YIKIM

Takımların, düşman mevzilerine üç hava saldırısı gerçekleştirmeleri durumunda zaferi elde edecekleri moddur. Hava saldırısı yapabilmek için, askerlerin haritanın ortasında bulunan komuta üssünü elinde tutması gerekmektedir. Karşılaşma başladıktan 120 saniye içinde, takımlardan herhangi biri, ele geçirilecek bir üssü alamazsa karşılaşma otomatik olarak yenilgiyle sona erer.

SABOTAJ

Sabotajda başarının kilit unsuru ekip çalışmasıdır. Takımlardan biri düşman üssüne bombayı yerleştirme amacındayken diğeri de yerleştirilen bombayı etkisiz hale getirebilir veya saldıran kuvveti yok edebilir. Taktik ağırlıklı bu modda mükemmel olmak için her iki tarafı da dene!

TAKTİKLER

Taktiğini, sınıfını ve silahını her an değişen savaş koşullarına göre adapte etmeli, değişik kombinasyonları denemekten çekinmemelisin. İçinde bulunduğun çevrenin avantajlarından yararlan ve kayarak öldürme, rakiplere yandan veya yüksek mevzilerdeki hakim noktalardan yaklaşma gibi özel hareketlerde ustalık kazanarak beklenmedik yönlerden saldırı gerçekleştir.

PİYADE

Takımın ileriye gitmesini sağlayacak ateş gücünü sağlayan genel bir rolü vardır. Piyade, hem kendisine, hem de takım arkadaşlarına mühimmat verebilir. Piyadeler yakın ve orta mesafede savaşmak için uygundur.

Başlangıç Silahı
Saldırı Tüfeği – R4A1
Özel Yetenek
Cephane Paketleri ile mühimmat tedariği

KESKİN NİŞANCI

Keskin nişancılar uzak mesafelerden destek sağlarlar ve öldürücü derecede hassas atış yaparlar. Diğer sınıfların sahip olduğu ek becerilere sahip olmasalar da uzaktan sağladıkları taktik avantaj ve mermi başına en yüksek hasar oranı ile her saldırı ve savunma timinin vazgeçilmez unsurlarıdır.

Başlangıç Silahı
Keskin Nişancı Tüfeği – SVK
Özel Yetenek
Uzak menzillere atış yaparak kritik hedefleri ortadan kaldırma

PARAMEDİK

Geleneksel ‘kurtarma’ sınıfı olan Paramedikler hem kendilerini hem de takım arkadaşlarını iyileştirebilirler ve ölmek üzere olan müttefikleri canlandırabilirler..

Başlangıç Silahı
Pompalı Tüfek – Richmond 770
Özel Yetenek
Yaraları iyileştirme ve takım arkadaşlarını canlandırma

MÜHENDİS

Mühendis sınıfı takımlarına destek vermek için hem kendilerinin hem de takım arkadaşlarının zırhlarını yenileyebilir. Mühendisler mayın yerleştirebilir ve patlayıcıları diğer tüm sınıflardan daha hızlı kurabilirler. Mühendis sınıfı yakın ve orta mesafede savaşmak için uygundur.

Başlangıç Silahı

SMG – Z84 SMG
Özel Yetenek
Zırh Yenilemesi
Başlangıç Silahı
SMG – Z84 SMG
Özel Yetenek
Zırh Yenilemesi

Oyuncu Çantası İnternet Ekipmanları Tıkla Makaleye Git

Warface 2017 Türkiye SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Pentium G2020 2.9GHz Pentium G3220T 2.6GH
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 5000+ Athlon 64 X2 Dual Core 6400+
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 8600 GT
AMD Ekran Kartı Radeon HD 3650 Radeon HD 3870
RAM  2 GB  4 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 9  DirectX 9
Saklama Alanı  8 GB  8 GB

İndirme Linki

My.com Yönlendirilip Oyunu İndireceksiniz 
Sayfa Açıldıktan Sonra İndirmek İçin Sağ Üst Köşede İndirmek İçin Oynayın Yazıyor Tıklayın My.com Kurun

Önemli Not : WARFACE TURKİYE SUNUCULARI KAPATILDI ARTIK MY.COM ÜZERİNDEN YAYINLANACAK 

No comments

Bir cevap yazın