PhotoScape Ücretsiz İndir

PhotoScape Neler Yapılabilir

  • PhotoScape Çok basit düzenlemeleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Scape’i kullanarak resim kırpma boyutlandırma ve süslendirme gibi çok basit işlemleri hiç uğraşmadan yapabilirsiniz. Üstelik fotoğrafınızın çözünürlüğü bozulmadan
  • Toplu olarak fotoğraflarınızı düzenleye bilirsiniz. Ücretsiz resim düzenleme uygulaması Scape aynı işlemin yapılacağı bir çok fotoğrafı tek bir hamle ile düzenleyebilir. Mesela 4 tane fotoğrafınızı aynı anda yeniden boyutlandırabilirsiniz.
  • Baskı işlemlerini zorlanmadan yapabiliyor. Düzenlediğiniz fotoğrafınızı kağıt üzerine yazdırmak isteyebilirsiniz. Tabi internetten indirdiğiniz bir fotoğrafı olduğu gibi yazdıramayacağınız için burada da yardımcınız Scape olacaktır. Çünkü bu program çeşitli yazdırma seçenekleri sayesinde fotoğraflarınızı baskıya hazır hale getiriyor.
  • Fotoğraf kolajları çeşitli şablonlar sayesinde istediğiniz kadar fotoğrafı istediğiniz ölçülere getirme imkanınız var. Tabi Scape bu işlemde de hızını konuşturmaya devam ediyor.
  • En önemlisi gıf yapabiliyorsunuz. Scape’in en sevilen özelliklerinden birisi de gıf hazırlaya bilme özelliği elinizde bulunan fotoğrafları düzenli bir sıraya koyarak PhotoScape üzerinden gıf hazırlayabilirsiniz. Üstelik hazırlamak istediğiniz gıf’in geçiş hızını ve kaydırma animasyonu da seçebiliyorsunuz.
  • Fotoğraf Sıkıştırma Özelliği PhotoScape fotoğraf makinenizden direkt olarak bilgisayarınıza yüklediğiniz görselleri sıkıştırma özelliğine sahip. Bu sayede arşivinizde saklamak istediğiniz dosyalar daha az miktarda yer kaplayacak. Bu özellik ne diye merak edenler uygulamanın başlangıç bölümünde yer alan Raw dönüştürücü’sünü deneyebilir.
  • Ekran görüntüsü alabiliyor. Bu ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması istediğiniz boyutlarda ekran görüntüsü’de kaydedebiliyor. internette gezinirken veya bir program içerisinde çalışmalarınıza devam ederken PhotoScape’i kullanarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.
  • Kolay Dosya Bulucusu Programın hemen sol tarafında yer alan pencere sayesinde veya özel menüsü sayesinde düzenlemek istediğiniz görseli bilgisayarınızdan hemen bulabilirsiniz.
  • Fotoğrafları Birleştirme Özelliği PhotoScape kullanarak bir çok fotoğrafı aynı anda birleştirebilirsiniz. Dilersiniz alt alta dilerseniz de yan yana.
  • En Önemlisi Ücretsiz Evet yanlış duymadınız bu kadar gelişmiş özelliklere sahip olan bir fotoğraf düzenleme uygulaması ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Hemen aşağıda bulunan linki Kullanarak PhotoScape’i İndirebilirsiniz.

Antivirüs Programı İndirmek İçin Tıkla

İndirme Linki

https://1drv.ms/u/s!Ar8pzBDBSDxugyBaZrTTCcNBmMBx

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla