League of Legends Rekabetin Havasını Soluyacaksın

League of Legends’a Başlarken

League of Legends oyuncuları tarafından kısaca LoL olarak adlandırılmaktadır. 4 farklı harita da bir çok modda oynanmasının yanı sıra zaman zaman firma ek etkinlikler de sunabilmekte ve oyunu renklendirmektedir.  Türkiye için oyunu değerlendirmemiz gerekirse 13-30 yaş arası oyuncu kitlesine sahip olan oyunda şuan 123 şampiyon mevcut ve her geçen gün yeni şampiyonlar çıkartılmaktadır. Oyun zafer ve yenilgi sonucuna bağlı olarak İtibar puanı kazancı sistemi ile işlemekte ve oyuncular İtibar puanı biriktirerek mevcut karakterlerden satın alıp kullanabilmekteler

Dereceli oyun: 30. seviye ve en az 16 şampiyon sahibi olduğunuzda oynanabileceğiniz oynama modudur. Zafer ve yenilgileriniz ile rütbeniz ortaya çıkar. Oyun içerisinde zafer sayınız ve rütbeniz diğer oyuncularca görülmektedir. Rütbe sınıflandırması, en alttan başlarsak Drecesiz, Bronz, Gümüş, Altın, Platin, Elmas, Usta ve Şampiyon şeklindedir. Şampiyon olmak için dünya çapındaki turnuvaları yenmek gerekir.

Normal Oyun: İstediğiniz seviyede oynayabilirsiniz.

Co-op vs Ai Game: Botlara karşı oyunu öğrenmemize sağlayacak oyun modudur
Özel: Diğer oyuncularla arası özel oyunlar oluşturabildiğiniz özel oyun odaları modudur.

Şampiyonlar ve Eşyalar

League of Legends’da, her birinin kendine özgü bir tasarımı ve oynanış tarzı olan, sayıları da sürekli artan pek çok şampiyon bulunur. League of Legends Rekabetin Havasını Soluyacaksın Burada, şu an oynanabilen şampiyonları gözden geçirip ilgini çeken şampiyonları bulabilirsin.

League of Legends Ücretsiz İndir
League of Legends Ücretsiz İndir
League of Legends Ücretsiz İndir
League of Legends Ücretsiz İndir

Oyun Modları

Sihirdar Vadisi

League of Legends Rekabetin Havasını Soluyacaksın Başlıca League of Legends haritası olan Sihirdar Vadisi, hala çoğu oyuncunun bir numaralı tercihidir. Sihirdar Vadisi’nde beşer şampiyondan oluşan iki takım; üç koridorda ve çeşitli güçlendirmelerle tarafsız oyun hedeflerinin bulunduğu geniş bir ormanda karşılaşır. Bu alanın karakteristik özellikleri koridorda geçen uzun süre ve büyük çaplı takım çatışmalarıdır.

League of Legends Ücretsiz İndir
League of Legends Ücretsiz İndir

Uğursuz Koruluk

League of Legends’a eklenen ikinci harita olan Uğursuz Koruluk’ta, üçer şampiyondan oluşan iki takım, iki koridorda mücadele eder. Şampiyonlar Sihirdar Vadisi’nden daha çok altınla başlar, böylece oyun hızlı ilerler ve sık sık takım çatışması çıkar. League of Legends Rekabetin Havasını Soluyacaksın Koridorların arasında, haritanın ortasında kalan tek bir orman alanı vardır. Bu alandaki ele geçirilebilen sunaklar, tarafsız hedefleri ele geçirmek için mücadele etmeyi ve sık sık baskın yapmayı teşvik eder.

League of Legends Ücretsiz İndir
League of Legends Ücretsiz İndir

Sonsuz Uçurum

Oyuncularımızın kendi buluşu olan ve çok sevilen “Hepsi Rastgele Herkes Ortada” (“All Random All Mid” – ARAM) oyunundan ilham alan League of Legends Rekabetin Havasını Soluyacaksın Sonsuz Uçurum’da, beş şampiyondan oluşan iki takım tek bir koridor üstünde karşılaşır. League of Legends Rekabetin Havasını Soluyacaksın Ve Sihirdar platformu şampiyonları iyileştirmez ve sadece şampiyonun öldükten sonra alışveriş yapabilirsin. Bu şekilde takım çatışmalarına odaklanan, saldırgan, heyecanlı bir oyun ortaya çıkar.

League of Legends Ücretsiz İndir
League of Legends Ücretsiz İndir

ÖNERİLEN ÖZELLİKLER

  • 3 GHz işlemci
  • 2 GB RAM (Windows Vista ve 7 kullanıcıları için 4 GB ya da daha fazla RAM)
  • 12 GB boş sabit disk alanı
  • GeForce 8800 ya da eşdeğeri ekran kartı (Paylaşımlı GPU’lar için en az 512MB Ekran Kartı Belleği (VRAM))
  • DirectX v9.0c veya daha üst sürüm desteği
  • En Güncel Service Pack Yüklü Windows XP (Service Pack 3), En Güncel Service Pack Yüklü Windows Vista, En Güncel Service Pack Yüklü Windows 7, Windows 8 veya
  • Windows 10.
  • Microsoft’tan indirilen NET Framework’ün en son güncellemesi.

Oyun İndirme Linki

https://turbobit.net/waamo4ahdaai.html

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla