Menu

İnternet Download Manager

İnternet indirme yöneticisi

İnternet Download Manager bilgisayarınıza kurduğunuz andan itibaren tüm indirme işlemlerinizi yönetecek olan mükemmel bir İnternet indirme hızlandırıcısı. Günümüzde yüksek hızda internet bağlantıları çok yaygın olsa da bu internetten indirme konusunda zaman zaman yardıma ihtiyaç duymayacağımız anlamına gelmiyor. Civardaki en hızlı yönlendiriciye sahip olsanız da Internet Download Manager’a (Idman olarak da bilinir) bir bakmalısınız çünkü gerçekten çok fazla şey sunuyor.

Internet Download arayüzünden yeni indirmeler ekleyebiliyorsunuz ama uygulamanın bağlantıları kendisinin yakalamasına izin vermek daha yaygın. Bu da belirli bir dosya türüne her tıkladığınızda (ki bu yapılandırma seçenekleriyle belirtilebilir) işi tarayıcının yapmasına izin vermek yerine Internet Download indirme işlemini kendisi gerçekleştireceği anlamına geliyor. Her şey otomatik bir uygulamadan diğerine geçmek kopyala yapıştır yapmak can sıkıntısı yok.

İnternet Download Manager Hızlı İndirme

Internet Download bağlantıyı yakaladıktan sonra dosyayı hemen indirebilir veya daha sonra indirmek için kaydedebilirsiniz ki o an tüm bant genişliğinizi kullanmak istiyor ve bilgisayarınızı gece açık bırakmayı planlıyorsanız bu iyi bir alternatif olabilir. İndirme işlemlerini başlatmadan önce özel kategorilere ayırabilir ve bağlantı koparsa veya kesilirse kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz.

İnternet Download Manager

İnternet indirme yöneticisi

Hızlı indirme

Internet Download Manager indirme işlemlerini hızlandırıyor ancak bu İnternet bağlantınızın hızına bağlı. Yani şu eski moda 56K modemlerden birini kullanıyorsanız ışık hızında indirme yapmayı beklemeyin. Internet Download sunucularda birden fazla iş parçacığı kullanarak oldukça tatmin edici indirme hızlarına ulaşabiliyor.

Oyuncu Çantası İnternet Ekipmanları İndir Makaleye Gitmek İçin Tıkla

İndirme Linki Reklamsız İndir

http://www.mediafire.com/file/6cr0o72t8h2fso7/internet_Download_Manager_v6.25.23_Oyunadi.com.rar/file

No comments

Bir cevap yazın