Menu

Grand Theft Auto 3 Ücretsiz İndir

Grand Theft Auto diyince aklıma birçok şey geliyor. Ama en önemlisi bir oyunda yapılamayacak herşeyin bu oyunda yapılması. Hiçbir oyunda sizi bir şehre bırakıp istersen taksicilik yap para kazan  istersen adam öldür para kazan istersen mafya için çalış para kazan demiyorlar. İşte burada GTA farkı hemen gözümüze çarpıyor. Koskoca bir şehir ve canınız ne isterse onu yapmakta özgürsünüz.

Grand Theft Auto 3 Özgeçmişi

Gta 3 ilk defa PC’ler için 1997 yılında çıkmıştı. Tepeden görünüş bir adamı yönetmek ilk başka kimseye çekici gelmemişti. Ama oyunu oynayıp amacın hiç birşey olduğunu görünce oyunun binlerce kopyası satıldı. Daha sonra Gta 2 çıktı. İşte o zaman ciddi anlamda yer yerinden oynadı. Çok daha gelişmiş bir grafik motoru ile inanılmaz bir oyun olmuştu. Artık Grand Theft Auto  herkezde bir alışkanlık haline gelmişti ve merakla Gta 3 ‘ün nasıl bir oyun olacağı konusunda kulaktan kulağa dedikodular yayılmaya başlamıştı.

Worms 2 İki Kişilik Oynamak Mümkün Çok Eğlenceli İndir

Oyunda Yürümek mi Dedi Biri.?

Gta 3 bilindiği gibi onlarca arabayı çalıp yürüme derdinden kurtulduğumuz bir oyun. Gta 3’te bu olay dahada genişletilmiş. Artık gitmek istediğimiz bir yere araba dışında Tren, Metro, Bot gibi şeylerlede gidebiliriz. Ha birde Uçak var ama kullanıp kullanılamadığı süpriz kalsın. Eskisinde olduğu gibi Gta 3’de arabalara çok özen gösterilmiş. 50’den fazla araba çeşidi var. Herbirinin ayrı özellikleri var. Bazısı çok hızlı giderken yola tutunamama gibi eksileri var mesela.

Grand Theft Auto 3

Grand Theft Auto 3

Minimum Sistem Gereksinimleri
 İntel Pentium 3 veya AMD Athlon XP
 128 Mb RAM
 16 Mb 3D Ekran Kartı
 DirectX 7 Tam Uyum
 Windows Xp / Windows 7 32/64bit
 201MB Boş Disk Alanı
Önerilen Sistem Gereksinimleri
İntel Pentium 4 veya AMD Athlon 64 1.0 GHz
256 Mb RAM
64 Mb 3D Ekran Kartı
Windows Xp / Windows 7 32/64bit
DirectX7 Tam Uyum
201MB Boş Disk Alanı

İndirme Linki

https://yadi.sk/d/1dH-FI_VQPeAqg

No comments

Bir cevap yazın