Menu

Eset Nod32 Antivirüs 8 Full İndir

 Eset Nod32 Antivirus 8 Full Ücretsiz Sınırsız Lisans

Antivirüs denildiğinde ilk aklımıza gelen NOD32’dir diyebiliriz. Ancak bilirsiniz ki NOD32 ücretli bir antivürüs yazılımıdır. Eğer antivirüs yazılımına lisans parası vermem diyorsanız bu yazılım tam size göre. Eset Nod32 Antivirus 8 Full Katılımsız ile katılım olmadan, key vb. girmeden, lisans gerekmeden kurulumunu yaptığınız takdirde, worm, trojan, spyware vb. bütün zararlı yazılımlardan korunarak bilgisayarınızı güvenli bir hale getirebilirsiniz. Her gün yeni virüsler yaratılmakta, bunu hepimiz biliyoruz. İşte yeni çıkan kötü amaçlı yazılımları engelleyebilen gelişmiş teknolojileri kullanarak saldırıları ve tehditleri %85 oranında önler.

Esed NOD32’nin kullanıcıları kendine hayran bırakmasının en büyük sebebi basit hoş ve anlaşılır bir tasarımının olmasını oldukça rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Bu yüzden ev kullanıcıları için oldukça ideal bir yazılımdır. Karmaşık olan diğer antivirüs yazılımlarını kolay kullanabiliyorsanız bazı belirli gelişmiş fonksiyonların eksiklikleri gözünüze çarpacaktır. Fakat sürekli olarak sisteminizle ilgilenmeyen sürekli sizi rahatsız etmeyen sade ve sorunsuz bir antivirüs yazılımı istiyorsanız Esed NOD32 tam size göre.

Oyuncu Çantası İnternet Ekipmanları İndir Makaleye Gitmek İçin Tıkla

Euro Truck Simülator 2 v1.32.3.4S 61DLC İçeriyor Makaleye Git Tıkla

Eset Nod32 Antivirüs 8

Eset Nod32 Antivirüs 8 Yazılım Güncelleştirmesi Yaparsanız Lisans Kaybına Uğraya Bilirsiniz Örnek Bu Versiyon Sekizdir Size Versiyon 10 Geçmenizi İsteyecektir Siz Hayır Diyeceksiniz 

İndirme Linki

http://www.mediafire.com/file/xz8fsnqwr2a38a8/ESET_NOD32_Antivirus_8.0.319.1_Final_TR_Oyunadi.com.rar/file

No comments

Bir cevap yazın