Menu

Crysis (1) Ücretsiz İndir – Reklamsız İndirme

Dostum Sen Halen Bir Efsanesin

Crysis bu isim duyurulduğu andan beri oyun dünyasındaki gündemi oldukça meşgul etti. Özellikle directx 10 desteği ve mükemmel grafikleriyle ağız sulandırıyordu. Yayınlanan videolar ekran görüntüleri oldukça iştah kabartmıştı. Bir çok insan oyun hakkında forumlara sayfalarca yazdı çizdi. Kimine göre oyun kötü olacak derken bazıları devrim yapacak dedi.  Crysis Sadece grafikleri ve teknik yapısıyla değil özellikle türk oyuncular için türkçe dil desteğiyle çok daha önemli konumdaydı. Yerli kardeşler EA Games’e karşın her şeyin sorumluluğunu üstlenerek Türkçe desteğini oyuna koydu.

Türkçe Seslendirmeleri Profesyonel Ses Sanatçıları Ve Ünlü İsimler Yer Almıştır

Demin Bahsettiğim gibi oyunda türkçe seslendirmeler ve türkçe desteği olacaktı . Evet yıllardır hep ingilizce olarak izlediğimiz konuşmalar ve seslendirmeler artık türkçe. Türkçe seslendirmeleri profesyonel ses sanatçıları ve ünlü isimler yapmış İsimleri şu şekilde verebiliriz. İpek tuzcuoğlu, dolunay soysert, ziya kükürt, gibi ünlü ve usta isimleri seslendirenler arasında görebiliyoruz. Oyun çıkmadan önce bazı kişiler tarafından türkçe seslendirmelerin ingilizceden direk türkçeye çevrildiğini söylüyordu. İngilizce kalıpların ve kelimelerin karşılıklarının olup öz bir seslendirme olamıyacağı görüşü vardı. Ancak oyunda böyle bir şeyin olmadığını görebilirsiniz. Seslendirmede Edilen küfürler türkçeye özgü. Yerli Kardeşler zaten türkçe olacağı konusunda söz vermişti ve bunu da mükemmel bir şekilde başarmışlar. Her silahın farklı bir sese sahip olması müziklerle beraber crysis ses konusunda harika bir ziyafet sunuyor.Diğer önemli bir nokta oyundaki grafiklerdi. Crysis şuanda piyasadaki en iyi grafiklere sahip oyun olarak ilan ediyorum. CryEngine 2 mükemmel bir iş cıkartmış. Kaplamalardan modellemelere  patlamalara ışık ve gölge oyunlarına kadar resmen görsel bir şölen izliyorsunuz. Özellikle oyunda ilerlediğiniz zaman bazı yerler oldukça gercekçi. Açık alanlar mükemmel bir şekilde motor tarafından çiziliyor ve oldukça doğal gözüküyor.

Oyuncu Çantası İndirmek İçin ve Makaleye Gitmek İçin Tıkla

HD Converter Factory Pro Video Boyutunu Küçültme İndir

CRYSİS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Pentium 4 2.8GHz Core 2 Duo E4500 2.2GHz
Amd İşlemci Athlon XP 2800+
Athlon 64 X2 Dual Core 5000+
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 7600 GT 256MB GeForce 8800 GS
AMD Ekran Kartı Radeon X600 Series Radeon HD 3850
RAM 1 GB 2 GB
İşletim Sistemi Win Xp / Windows 7(32) Win Xp / Windows 7 (32)
DirectX DirectX 9 DirectX 9
Saklama Alanı 12 GB 12 GB

Oyunun 32bit sistemleri İçin Crack Mevcuttur

Oyunun 64bit Sistemleri İçin Crack Mevcuttur

Önemli Not : 64 bit Sistemler İçin  : Siyah ekran hatasi alırsınız ki alacaksınız uyumluluk Windows Vista yapın ve oyuna giriş yapın sorunsuz şekilde oynayacaksınız Oyunadi.com iyi oyunlar diler   

İndirme Linki Reklamsız İndir

http://www.mediafire.com/file/j1d686lun53tujs/Crysis_%25281%2529_DVD_Oyunadi.com.rar/file

Crysis Crack Fix 64bit Sistemler İçin İndir

https://yadi.sk/d/VrjnzA9kNAxJnw

Not : Crysis 1 Oyunu Mediafire Upload Oyunadi.com Tarafından Edilmiştir Mediafire’den İndirmenizi Öneririz…

No comments

Bir cevap yazın