Cities Skylines 2015 Türkçe İndir

Cities Skylines 2015 Türkçe İçerikli Geliyor

Piyasada şehir yapma simülasyonlarının devleri SimCity ve City XXL‘ dir. Bunların arasına sağlam bir rakip olarak Paradox Interactive‘ nin yaptığı Cities Skylines 2015 Türkçe İçerikli geliyor. Açıklamalara göre SimCity‘ nin yapabileceklerinin hepsini ve daha ötesini yapacaklarını söylemekteler. Oyun atmosferinin bir hayli iyi olacağı söyleniyor. 2014 yılından beri bilgileri sızan oyun ince ince detaylar ile gündeme gelmekteydi ve sıklaşan resmi açıklamalar ile şehir simülasyonu sevenlerini kendine çekti. SimCity ve City XXL‘ de olan hataları bu oyunda görmemeyi umuyoruz, buna bağlı olarak Paradox Interactive oyun üzerinde sağlam çalışmalar yapmakta.

Şehir Simülasyonu Oyunlarının En Büyük Sorunlarından Biri Haritadır 

Cities Skylines‘ de bulunan harita 36 kilometre uzunluğu ile şaşırtıyor. Fakat bu büyük haritanın iyi entegre edilmesi lazım ki kullanıcıları kasma sorunu ile karşı karşıya bırakmaması lazım, yoksa her önüne gelen büyük harita yapardı. Harita çok devasa olacağına göre haritanın yer şekilleri, atmosferi ve çeşitli güzel özellikleri olacağına inanılıyor. Oyunu hazırlayan 9 kişilik bir ekip bulunuyor ve bu 9 kişilik ekip kendine çok güveniyor, Colossal Order isimli bu ekip bir hayli iyi görünüyor ve oyun sadece PC platformunda yer alacak.

Oyunda olacak özellikler arasında devasa haritalar, gelişmiş görseller, gelişmiş içerikler ve mod desteği yer alacak. Şehir yapımı ve yönetiminde bir çok kişiselleştirme ve yönetim biçimi olacak. Oyun yaklaşık 1 yıldır geliştiriliyor ve ortaya iyi bir oyun çıkması bekleniyor, Colossal Order ekibine kolay gelsin

Antivirüs Programı İndirmek için Tıkla

Cities Skylines 2015 Türkçe İçerikli
Cities Skylines 2015 Türkçe İçerikli
CITIES SKYLINES 2015 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Duo E7600 3.06GHz
Core i5-3470T 2.8GHz
Amd İşlemci
NVİDİA Ekran Kartı
GeForce GTX 260
GeForce GTX 660
AMD Ekran Kartı
RAM 4 GB 6 GB
İşletim Sistemi Win Xp (64) Win 7 (64) / Win 8.1
DirectX DirectX 9 DirectX 11
Saklama Alanı 4 GB 4 GB

İndirme Linki Cities Skylines 2015

https://mega.nz/#F!TT5RSADI

Şifre Çözme Anahtarı: !jPCcDVKiyIi_FUkguKc3Kw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla