Menu

Black Desert Online 7 Günlük Ücretsiz

Black Desert Online Bizleri Amansız Bir Maceraya Davet Ediyor

Black Desert Online ‘ın dahil olduğu MMORPG piyasası da büyük oyuncu kitlesine sahip ve oyuncu kitlesi büyümeye devam ediyor. Bir Asya yapımı olan Black Desert Online ise kolay bir şekilde büyük Yapımcıların karşısına güçlü bir rakip olarak çıktı. Duyurulduğu ilk andan itibaren açık dünyası, grafikleri, modellemeleri özellikle dövüş Sahneleri sayesinde büyük kitlelerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. 2014 yılında Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya bölgeleri için çıkan oyun, maalesef ülkemize çıkamamıştı. Dağıtımcı kısmında sıkıntılar ile boğuşan geliştirici ekip nihayet istediği dağıtımcı ile anlaştı ve oyunu Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinin yanında Türkiye bölgesi için de çıkarttı. Üç yıllık bir bekleyiş sırasında oyunu VPN hizmetleri sayesinde oynayan oyuncularımız, böylelikle Türkiye sunucuları transfer oldular. Sunucuları ülkemizde yerleştirdiklerini belirten geliştiriciler, düşük ping değerleri ve Türkçe müşteri hizmetlerini de arkalarına alarak ülkemizde başarılı bir çıkış yakaladı.

Black Desert Online 7 Günlük Ücretsiz İndir

Black Desert Online 7 Günlük Ücretsiz İndir

Detaylı Karakterler Oluşturmak Çok Kolay

Black Desert Online’ın MMORPG oynanışına veya herhangi bir detayına girmeden önce oyunun karakter oluşturma ekranından bahsetmezsek olmaz. Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana geliştiricilerin ortaya koyduğu karakter yaratma ekranının mekanikleri sayesinde istediğiniz tiplemeyi kolay bir şekilde ortaya çıkartabiliyorsunuz. Eğer fazla uğraşırsanız halanızı, teyzenizi, sevgilinizi hatta sevdiğiniz ünlüleri bile Black Desert Online evrenine aktarabilirsiniz. Yüz hatlarında bulunan tüm ince ayrıntılara kadar ayar yapabildiğiniz ekranda ayrıca karakterinizin oyun her türlü anda nasıl duracağını da görebiliyorsunuz. Yani karakteri oluşturup savaş anında veya dinlenirken nasıl pozlar vereceğinizi oyun size daha siz oyuna başlamadan gösterebiliyor. Böylelikle oluşturduğunuz karakterden memnun kalmama olasılığınız oldukça az seviyede.

Black Desert Online Fazlasıyla Yaşayan bir Dünyaya Sahip

Oyunun açık dünyasından bahsedecek olursak Black Desert Online’ı MMORPG yeterli seviyede kabul edebiliriz. Diğer MMORPG oyunlarına kıyasla Black Desert Online’ın fazlasıyla yaşayan bir dünyaya sahip olduğunu açık bir şekilde söyleyebilirim. Her keşfettiğiniz yeni bir kasabada yeni insanlar ile tanışıp dost edinebiliyorsunuz. Her bir NPC ile ticarete girip tartışabilir, veya yerel halkın gizlediği hikayeleri NPC’ler ile yakınlaşarak öğrenebilirsiniz. Daha da fazlasını yapmak istiyorsanız oyun içerisinde avlanabilir, size özel atınızı at evcilleştirebilir, süt sağabilir, mini oyunlar ile vakit geçirebilir veya tamamen size ait olan bir ev inşa edebilirsiniz. Oyunun ev sistemini kullanmak zorunda değilsiniz ancak Black Desert Online içerisinde ev döşerken adeta Sims oynuyormuşçasına zevk alabiliyorsunuz. Her ne kadar oyunda ev inşası zorunlu tutulmasa da, artılarının da olduğunu belirtmek gerekiyor.

Crysis 1 Oyunu İndirmek Mekaleye Gitmek İçin Tıkla 

Bileşen
Minimum Sistem Gereksinimleri
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi
32/64 bit Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci
Intel Core i3
Intel Core i5
RAM
4 GB
8 GB
Ekran Kartı
GTS 250 / GeForce 9800GTX
Radeon HD 3870 X2
nVIDIA GTX 970
AMD RX 480
Sabit Disk Alanı
Hard Disk’te 27 GB boş alana ihtiyaç vardır(HDD veya SSD).
Ekran Çözünürlüğü
Minimum 1280 x 720 ekran çözünürlüğü gereklidir.

İndirme Linki Reklamsız İndir

https://yadi.sk/d/r5XaoKtDRo49Bw

No comments

Bir cevap yazın