Menu

Ashampoo Snap v8.0.0 TR

Ashampoo Snap, Ekran Görüntüleri Almanıza Ve Ekran Videoları Çekmenize Olanak Sağlar

Ashampoo Snap bilgisayarınız üzerinden Ekran Görüntüleri Alabileceğiniz ve masaüstünüzde yaptığınız her türlü aktiviteyi;Video Olarak Kayıt Edebileceğiniz oldukça kolay kullanımlı ve gelişmiş bir ekran görüntüsü yakalama kaydetme programıdır.

Hızlı ve sorunsuz bir kurulum aşamasının ardından hemen kullanmaya başlayabileceğiniz Ashampoo Snap; Türkçe dil desteğine de sahip olması nedeniyle herhangi bir zorluk çekmeden kolayca kullanabileceğiniz bir ekran görüntüsü kaydetme programıdır. Programın kurulum işlemini tamamlayarak ilk kez çalıştırdıktan sonra; ekranınızın sağ üst köşesinde yer alan mavi butonun üzerine mouse işaretçinizi sürüklediğiniz zaman açılan menü yardımıyla kullanabileceğiniz seçeneklere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Buradan ekran görüntüsü alma seçeneklerinden istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Ekran Görüntüsü Yakalama Ekran Videosu Kaydetme

Ekran görüntüsü yakalama ekran videosu kaydetme web sayfası fotoğrafı yakalama belli bir alana ait; ekran görüntüsü yakalama zamanlı yakalama renk seçici ve daha birçok araca ulaşabileceğiniz bu menü sayesinde sadece bir kaç tıklama ile kusursuz ekran görüntülerini almak adeta çocuk oyuncağı.

Oldukça sade ve kullanıcı dostu bir arayüzü olan Ashampoo Snap sizlere ekranınızın sağ üst tarafında sunduğu menüyü aynı zamanda sistem tepsisinde de sunuyor. Bu sayede masaüstü üzerinde yer alan menüden rahatsız olan kullanıcılar; bu menüyü iptal ederek doğrudan sistem tepsisinde yer alan menüyü de etkili bir şekilde kullanabiliyorlar.

Tek bir pencerenin ekran görüntüsünü alabileceğiniz gibi aynı anda birden fazla pencerenin de ekran görüntüsünü almanıza olanak sağlayan program ayrıca rastgele olarak kendi belirleyeceğiniz bir bölgenin veya daha önceden tanımlamış olduğunuz boyutlardaki bir alanın ekran görüntülerini de yakalamanıza izin veriyor. İstediğiniz ekran görüntüsünü yakaladıktan sonra, yine kendi içerisinde yer alan resim editörü sayesinde yakalamış olduğunuz Ekran Görüntüleri üzerinde düzenlemeler de yapabileceğiniz Ashampoo Snap ile isterseniz resimlerinize farklı filtreler bile uygulayabiliyorsunuz.

Ashampoo Snap’i Rakiplerinden Ayıran En Önemli Özelliklerinden Bir Tanesi

Ashampoo Snap’i rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden bir tanesi de şüphesiz ki ekran videoları kaydedebiliyor olması. Bu özelliği sayesinde masaüstünüz üzerinde yaptığınız tüm aktiviteleri isterseniz sesli olarak kaydedebilir ve sunumlarınız için kullanabilirsiniz. Video kaydı sırasında ses,  video ayarlarını düzenlemenize olanak sağlayan yazılım; aynı zamanda çıktı alacağınız video formatından tutun da mouse hareketlerinize ve tıklamalarınıza kadar efektlendirme seçeneklerini de sizlerle buluşturuyor.

Sistem Kaynaklarını Orta Seviyede Kullandığı Tespit Edilmiştir

Sistem kaynaklarını orta seviyede kullanan Ashampoo Snapbu noktada sisteminizi de yormadığı için bilgisayarınız üzerinde gereksiz donmalara veya kasmalara neden olmuyor. Testlerim sırasında oldukça iyi tepki sürelerine sahip olan program bilgisayarım üzerinde herhangi bir donma veya takılmaya da neden olmadı.

Piyasadaki en kaliteli, güçlü ekran görüntüsü yakalama, ekran videosu kaydetme programı Ashampoo Snap tüm kullanıcılarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Oyuncu Çantası İnternet Ekipmanları İndir Makaleye Gitmek İçin Tıkla

HD Video Converter Factory Pro Video Boyutunu Küçültme

Ashampoo Snap 8 Türkçe İndir Ücretsiz

Ashampoo Snap 8 Türkçe Ücretsiz Full İndir 

İndirme Linki Reklamsız

http://www.mediafire.com/file/iaf3yp7ak8vpxnc/Ashampoo_Snap_v8.0.0_T%25C3%25BCrk%25C3%25A7e.rar/file

Not :  Ashampoo Snap 8 Türkçe Ekran Kayıt Yazılımı Mediafire Upload Oyunadi.com Tarafından Edilmiştir Mediafire’den İndirmenizi Öneririz…

No comments

Bir cevap yazın