Allods Online Ücretsiz İndir

Allods Online, Sarnaut isminde fantastik bir dünyada geçen bir MMORPG’dir. 90‘lı yılların ortasında başlayan ve milyonlarca oyuncunun bilgisayarlarında yerini alan Rage of Mages serisinin dördüncü bölümüdür.

BU OYUN HAKKINDA

Oynanış

Hikayenin derinliklerine inebilir, birbirleriyle savaş halinde olan iki tarafın ilişkilerinin sırrını çözebilir, Irk ve Sınıflar ile tanışıp, sırların gizemlerini keşfedebilirsiniz. Veya karakterinizin yeteneklerini en üst düzeye çıkarıp, nadir ekipmanlar oluşturup veya elde edip,daha sonra ise Sihirli Taş sistemiyle yükselterek karakterinizin gelişimine odaklanabilirsiniz. Böylece düellolarda ve Astral’daki gemi savaşlarında en iyiler arasına girebilirsiniz.

Dünyanın Hikayesi

Tam bin yıl önce büyük Tufan Sarnaut’u sayısız adalara, Allod’lara böldü. Bunlar bütün Astral’e dağılmış vaziyetteler. Sakinleri, yeni dünyada yaşamayı ve Astral’de özel gemiler ile seyahat etmeyi öğrendiler. Çok geçmeden eski düşmanlar İttifak ve İmparatorluk tarafları arasında, dünya egemenliğini ele geçirebilmek için bir savaş patlak verdi. Allod’lardaki kanlı meydan savaşları ve Astraldeki büyük kavgalar asla sona ermeyecek. Her türden maceracılar ve sahtekârlar, savaşın doğurduğu kaosdan ve keşfedilmemiş hazinelerden faydalanmaktalar. Ancak hiçbiri asıl felaketin daha yaşanmamış olduğunun farkında değiller…

Allods Online Irklar

İmparatorluk Irkları: Zadagan, Ork ve Zem halklarının yer aldığı ırktır.

İttifak Irkları: Kanyalı, Bodur ve Elflerin  bulunduğu meşhur ırklar yer alır.

Allods Online Sınıflar

Savaşçı: Etrafını düşmanlar çevrelese bile hepsi ile aynı anda dövüşebilen, kolay kolay ölmeyen, yakın mesafede çok etkili sınıftır.

Tapınak Şovalyesi: Bu sınıf da, savaşçılar gibi dayanıklıdırlar. Zırhları sayesinde rakipten gelen gücü engelleyip geri yansıtarak düşmanına zarar verebilirler.

Casus: Uzak mesafelerde kamufle olarak saklanırlar ve okları ile düşmanlarını yok etmeye çalışırlar. Görünmezlik ve sihirli oklar gibi yetenekleri bulunmaktadır.

Pagan: Sihirli güçlere sahip olan bu sınıfın yanında sadık bir de canavarı var. Bu yaratık rakiplerine büyük hasar verirken Pagan özel sihirli içecekleri ile eksilen enerjisini tekrardan kazanabiliyor.

Şifacı: Özellikle klan olarak birleşip savaşlara gidenlerin yanından ayırmaması gereken sınıftır, dostlarına enerji sağlayarak onları uzun süre hayatta tutabilir.

Büyücü: Var olan büyü güçleri ile rakiplerini alt üst eden bu sınıf kendi takımındakilere yardımcı büyüler de yapabilir.

Kara Büyücü: Gruplarda olması gereken yegane sınıflardandır. Düşmanının gücünü çekerek onu zayıflatıp kendi arkadaşlarına ekleyip onları da güçlendirebilir.

Mistik: Filmlerden çıkma bir sınıftır. Düşmanının kafasının içine girerek kontrol eder, ayrıca rakiplerinin hayal görmesini sağlayarak onları şaşırtır.

Allods Online’da hangi karakteri seçerseniz farklı bir bölümde oyuna başlıyorsunuz. Bir köyün tarlasında başlayabileceğiniz gibi kendinizi uzayda da bulabilirsiniz. Oyunun nasıl oynandığını öğrenmek için oyun başlangıcında kolay bir görev alıyorsunuz, bu sayede silah, kıyafet, zırh gibi malzemelerin sahibi olduğunuz gibi oyuna da kolay adapte oluyorsunuz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Pentium IV 3 GHz
  • Bellek: 2048 MB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 8600 GT, 256 Mb, Pixel Shader 2.0. Ekran çözünürlüğü 1024х768
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
  • İşlemci: Core i3 2.5 GHz
  • Bellek: 4096 MB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTS 250, 512 Mb, Pixel Shader 2.0. Ekran çözünürlüğü 1024х768
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Ücretsiz İndir

İNDİRME LİNKİ

https://turbobit.net/c1fejhm9zqjm.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla