Solucanların Savaşı

Worms 2 Şebek Solucanlar

Worms 2 Oyununda Solucanların Savaşı Gösterilerine Şahit Olacaksınız ,Oyuna Kendinizi Kaptırdığınız Vakit Sizi Bilgisayarınıza Bağlayacak Başından Kalkmak İstemeyeceksiniz,Ayrıca Kardeşiniz Veya Arkadaşınızla 2 Kişilikte Oynaya Bileceksiniz.Bizden Söylemesi Fazla Sözü Uzatmadan Linkleri Size Verelim.!

Solucanların Savaşı Alemine Hepiniz hoş geldiniz.Bağımlılık yaratan bir intikam oyunu ve,Sana Kötülük Düşünen rakiplerine zarar ver.Egemenlik mücadelesinde ölümcül deli inekler,koyunlar,ve uçan muzlar gibi tuhaf silahlar kullanan kıpır kıpır savaşçı Kalkanını kontrolünü ele geçirin.

Solucan 2, yeni bir oyunun her oynanışında değişen çılgınca garip, rastgele oluşturulmuş arazi üzerinde yaşayan bir solucan takımının komutasına sizi koyar.Amacınız yıkıcı, çok çeşitli silahlar kullanarak,rakiplerinize tamamen ölümcül,Silahlarla imha etmek ve genellikle ölümcül bir şey yapmaktır.

Solucanların Savaşı
Solucanların Savaşı

 

Solucanların Savaşı
Solucanların Savaşı

 

Oyunadi.com Worms 2 İncelemesi

Worms 2 Solucanların Savaşı Bana her zaman garipti yeni oyunlar gösteren bir abi vardı, yine ona misafirliğe gitmiştik. Acaba bu sefer hangi oyunu oynayacağız diye beklerken ekranda solucanların olduğu bir oyun beliriverdi. Daha sonra saatlerce bu kurtçukları ellerinde bazukalar, mayınlar, ateşli silahlar, bombalar ve koyunlar, evet koyunlarla birbirleriyle savaştırdık. Beni bu kadar eğlendiren multiplayer Oynayışı Halen Yok Üzgünüz..

Kurduğunuz takım ve kurtcuklarınız

Sahip olduğum her platformda aşağı yukarı çıkan her Worms 2 oyununu Yükledim diyebilirim. Bu oyunların benim için en çekici yanı, sıra tabanlı olduğu için ekstra kontrolcülere gerek duymamasıydı. Zamanına multiplayer oyun oynamak demek ekstra masraf demekti. Kimse ara sıra oyun oynamaya gelecek bir misafir için ekstra kontrolcü masrafına girmek istemiyordu. Hele el konsollarında durum daha da vahimdi. Multiplayer oynamak için hem aynı konsola sahip birini, hem de ara kabloyu bulmak gerekirdi. Oysa Worms GBA’da bile bir cihazla birden fazla kişinin aynı oyunu oynamasına imkan veriyordu. Şimdi ise geleneği Switch devam ettiriyor. İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman Joyconları çıkarıp birbirinize muz bombası atabiliyorsunuz..

Serinin şahsen en sevdiğim yanlarından biri takım kurup kişiselleştirebilmek. Kurduğunuz takımın adını, kurtçuklarınızın teker teker adlarını, takacakları şapkayı, öldüklerinde çıkan mezar taşlarını, nasıl konuşacaklarını, maçı alırsanız edecekleri dansı ve zaferinizi hangi şarkıyla süsleyeceğinizi seçebiliyorsunuz. Serinin takipçileri bilirler, Worms World Party’de takımımız için bayrak ve marş seçebiliyorduk. Size bir iyi bir de kötü haberimiz var. Bayrak seçemiyoruz ancak İstiklal Marşı oyunda! Bir de uygun bir şapka olsaydı iyi olurdu aslında ama neyse, elimizdekilerle yetinelim bu sefer. Belki bir gün ses listesinde Türkçe konuşan kurtçukları da görürüz. Oyunun eksiklikleri de burada aslında. Oynanışa bakarsak,  oyunda eksik bulmakta zorlandığımı söyleyebilirim. Bu ne yazık ki oyun mükemmel demek değil. Kişiselleştirme seçenekleri bu jenerasyondaki bir Worms oyununa yakışmayacak derecede sığ. Önceki oyunlarda bulunan seçeneklerin tamamını toplayıp bir oyuna ekleseler bu seriye bir ömür boyu yetecekken bu konuda pek uğraşılmadığını görüyoruz.@Diğer makalelere bakmak için

İŞLETİM SİSTEMİ GEREKSİNİMLERİ

WİNDOWS 98 WİNDOWS XP WİNDOWS 7 

İndirme Linki

https://yadi.sk/d/K9hjGW5ua1iT1A

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla