World Of Tanks Ücretsiz İndir

World Of Tanks Ücretsiz İndir

Kendinizi dünyanın dört bir yanındaki diğer çelik kovboylarla beraber II. Dünya Savaşı’nın destansı tank savaşlarının içinde bulacaksınız. Cephaneliğiniz Amerika, Almanya, Fransa, Çin, İngiltere ve Sovyetler Birliği’nden 260 zırhlı aracı içerir; bu araçlar tarihsel doğruluğa dikkat edilerek detaylandırılmıştır.

Özgün ve esnek bir araç yükseltme ve geliştirme sistemi, oyun içinde size istediğiniz araçları ve silahları deneme şansı verir. İster düşmanlarınızı hızlı ve manevra kabiliyetine sahip hafif tanklar ile alt edin, ister her amaca uygun orta tanklarla düşman hatlarını derinlemesine yarın, ister rakip zırhlılarını yok etmek için dev ağır tankların gücünü kullanın ya da uzun menzilli havan toplarıyla keskin bir nişancı olun; her birim türünün kendi avantajı vardır ve gerçek bir tank ustası tarafından kullanıldığı zaman son derece etkili olabilir.

Ancak, kazanmak için yalnız muhteşem bir tank komutanı olmak yeterli değildir! World of Tanks demek, takım oyunu demektir. Zafer, sahip olduğunuz savaş becerilerinin takımınızdaki diğer üyelerin becerileriyle birleşmesiyle, her oyuncunun savaş meydanında kendi rolünü oynamasıyla kazanılır. Kendi demirden imparatorluğunuzu kurmak için sadece en sevdiğiniz stratejiyi ekleyin ve tank gücünün tartışılmaz otoritesini herkese gösterin!

Yeni oyuncular, hızlı ve aksiyon odaklı bir savaş için tasarlanmış, kısa ve mutlak savaş eylemlerinde yer almak üzere; bir dakikadan daha az bir süre içinde savaşmaya başlayabilir. Savaş meydanına çıktığınız zaman, demir ve ateş tabanlı savaş girdabında başarılı olabilmek için cesur, kararlı ve esnek olmalısınız.

Birden çok türün kombinasyonunu sağlayan bu yeni muhteşem savaş meydanı tecrübesini tatmak için yoğun tank savaşına dalın. Birinci sınıf grafikler ve çarpıcı işitsel-görsel efektlerle desteklenen oyun “malzemelerinin” benzersiz karışımı, sonsuz bir mücadele ve heyecan sağlar.

 

Simülatör. Gerçekçi modeller ve araç özellikleri, kendinizi şiddetli bir zırhlı saldırıda yer alan gerçek bir tank komutanı gibi hissetmenizi sağlayacak.

RPG. Zırhlı bineğiniz paletler üstünde duran bir konserve kutusu değildir – uygun bir şekilde kullanılması gereken yaşayan, gelişen bir mekanizmadır. Tankınızın savaş meydanındaki performansını geliştirmek için ona uygun mevcut güncellemeleri ve değişiklikleri araştırın.

Aksiyon. Düşman birimlerin yerini belirlemek, takip etmek ve imha etmek için ve yardımcı tetikçiniz kadar hızınızın ve tepki sürenizin de önemli olduğu kafa kafaya düellolara girişmek için müşterek operasyonlara katılın.

Strateji. Dikkate alınacak tek bir basit kural var – yalnızları oynamayın. Bir savaş planı tasarlamak ve rolleri belirlemek için yoldaşlarınızı bir araya toplayın, daha sonra harekete geçin ve düşmanı şeref sahasında yenilgiye uğratın.

1930 ile 1950 yılların arasında üretilmiş; Almanya, Fransa, Sovyetler Birliği, Çin, İngiltere ve ABD’den 220 araç içeren devasa tank cephaneliği emrinize amadedir.

Bu, o döneme ait herhangi bir zırhlı aracı sürmek için eşsiz bir fırsattır. Oyun, II. Dünya Savaşı’ndan T-34, Tiger ve Pershing gibi birçok efsane tankı içerir. Daha önce gerçek bir savaş alanında hiç görülmemiş deneysel modeller ve prototipler de oyunda yer almaktadır.

 

 

 

 

 

Açık alanlar ile tepeleri, ormanlar ile çölleri ve kent/sanayi bölgelerini içeren, çeşitli arazilerden oluşan devasa ve ayrıntılı savaş alanlarında, 30’a kadar muharebe aracının yer aldığı yoğun savaşlar gerçekleşir. Arazi, agresif hızlı tempolu süpürmelerden özenli kuşatma operasyonlarına ve oyalayıcı saldırılara kadar uzanan taktiksel kararlar için geniş bir kapsam sunar.

 

 

 

 

 

 

 

Arkadaşlarınızla dünyayı fethetmek için mi yola koyuldunuz? O halde son derece bağımlılık yapan kadro-tabanlı oynanışımız zaferinize giden yolda anahtarınız olacak. Sayısız yeni topraklar ve bölgeler ekip çalışmanızı herkese göstermenize olanak sağlayacak. Görevlerin ve hedeflerin kadronuz içerisinde akıllıca dağıtımı ve tamamlanması, size daha düzensiz rakipleriniz karşısında çok önemli bir avantaj sağlar.

 

 

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: 2.2 GHz İşlemci
RAM: 1.5 GB (Windows XP), 2 GB (Windows Vista / 7) RAM
Ekran Kartı: GeForce 6800GT veya ATI X800 256 MB DirectX 9.0c uyumlu Ekran Kartı
Hard Disk: 9 GB Hard Disk alanı
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu Ses Kartı
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
Direct X: 9.0c

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.5 GHz veya AMD Athlon 64 x2 5600+ 2.8 GHz İşlemci
RAM: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 260 veya ATI HD4870 1 GB DirectX 9.0c uyumlu Ekran Kartı
Hard Disk: 9 GB Hard Disk alanı
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu Ses Kartı
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
Direct X: 9.0c

İndirme Linki

https://turbobit.net/7lb0jrzant7w.html

Üye Olmak İçin Tıkla https://eu.wargaming.net/registration/tr/

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla